reklam
Haber
26 Temmuz 2019 - Cuma 12:52
 
Reis: "Hırsları yüzünden yollarını kaybedenleri..."
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İl Başkanları Toplantısı'nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Ak Parti ile geçmişte yollarını ayıran isimler üzerinden açıklamalarda bulunan Erdoğan, " Hırsları yüzünden yollarını kaybedenleri bir kenara bırakacak olursak adeta AK Parti'de gözlerini açan ve hayatının en anlamlı yıllarını burada geçiren bir nesle sahibiz." şeklinde konuştu
GÜNDEM Haberi
Reis:

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Geneş Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada yeni dönemde "AK Parti'li küskünler" olarak adlandırılan isimleri kazanma yolunda adımlar atacaklarının mesajını verdi.

Parti teşkilatına seslenen Erdoğan, 2001 yılından bu yana AK Parti'de görev almış herkesle gidip konşulması gerektiğini belirterek, "Siyaset ve partiler de insanla var olur, insanla yürür. Şehirlerinize döner dönmez 2001'den beri partimizde yer almış her kardeşimize ulaşıp gönüllerini almanızı istiyorum" talimatını verdi.

Erdoğan, yeni parti kurma hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ve Abdullah Gül'e gönderme yaparak, "Bugün AK Parti'nin kapısı, giren herkese açıktır. İhtirasları, hırsları yüzünden yollarını kaybedenleri bir kenara bırakacak olursak adeta AK Parti'de gözlerini açan ve hayatının en anlamlı yıllarını burada geçiren bir nesle sahibiz" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Reis:, "Hırsları, yüzünden, yollarını, kaybedenleri...",
Yorumlar
Haber Yazılımı