reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
14 Nisan 2019 - Pazar 12:28
 
Pitbull Onu Seçti !
Pitbull onu seçti. 3 kişi iş için gittiği bahçede gözlem yaparken bir anda köpek sesiyle irkildi. Hızla 3 kişinin üzerine doğru koşan Pitbull cinsi köpek , içlerinden birini seçti ve kovaladı. Görüntülerde Pitbull tarafından kovalanan kişi bahçeden merdivenlere atlayarak kendisini kurtardı .
DİĞER Haberi
Pitbull Onu Seçti !

Pitbull onu seçti. 3 kişi  iş için gittiği bahçede gözlem yaparken  bir anda köpek sesiyle  irkildi. Hızla 3 kişinin üzerine doğru koşan Pitbull cinsi köpek ,  içlerinden birini seçti ve kovaladı. Görüntülerde Pitbull tarafından kovalanan kişi bahçeden merdivenlere atlayarak kendisini kurtardı .

Görüntüler  İzmit’ten... Güzel bir havada iş için gittikleri bahçede 3 kişi gözlem yapıyor.... Çalışmaya devam ederken bir anda köpek sesiyle irkilen 3 kişi üzerlerine hızla gelen Pitbull’u görünce kaçışıyor... Pitbull ise birini seçerek kovalamaya başlıyor. 

Güvenlik kameralarına saniye saniye farklı açılardan yansıyan görüntülerde Pitbull’un seçtiği vatandaş kendisini, bahçeden merdivenlere atlayarak kurtarıyor.

Diğer iki kişi bir yandan kaçmaya çalışıyor bir yandan da arkadaşlarının Pitbull ile olan imtihanını izliyor....

Olayda köpek tarafından ısırılan ya da yaralanan olmadı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pitbull, Onu, Seçti, !, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı