reklam
reklam
Haber
05 Mayıs 2019 - Pazar 18:44
 
Özlem Eryarsoy'dan Dikkat Çeken Paylaşım
AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, düzenlediği basın toplantısıyla görevinden istifa etmişti. Bu gelişmenin yankıları sürerken bir sosyal mesajı gündeme bomba gibi düştü. Eryarsoy’un veda konuşmasında, Herkes İzmit için bir sorumlu arıyordu. O sorumlu benim. Demişti. Eryarsoy’un eşi Özlem Aryarsoy da kent siyasetini sallayan istifanın ardından çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. ‘Tebrik bekliyorduk, Kısmet böyle oldu’ dedi.
SİYASET Haberi
Özlem Eryarsoy'dan Dikkat Çeken Paylaşım

Kent siyaseti bu istifa haberiyle çalkalanırlen istifa eden il başkanının görev süresi boyunca en büyük destekçilerinden biri olan ve Eryarsoy’un veda konuşmasında da özel olarak vurguladığı eşi Özlem Eryarsoy, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj yayınladı. “Tebrik bekliyorduk,  kısmet böyle oldu” sözleriyle gündem oldu.

Abdullah Eryarsoy da geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yayınladığı veda mesajında 11 ilçede ve Büyükşehirde belediye başkanlıklarını kazandıklarından bahsederken, İzmit Belediye Meclisini çoğunlukla kazanmalarına  rağmen belediye başkanlığını kazanamadıklarını hatırlatmıştı. Eryarsoy yayınladığı mesajda,

“Victor Hugo’nun Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar. dediği gibi 31 Mart seçimlerine ilişkin yapılan değerlendirmelerde izmit belediye başkanlığını kaybetmenin sorumlusu aranmakta idi. 
Teşkilatın başı olarak bu sorumluluk bana aittir. 11 ilçede ve büyükşehir seçimlerindeki başarı hepimizin, İzmit Belediye Başkanlığı seçimindeki başarısızlık benimdir.” Sözleriyle helallik istemişti.  “Milletimize hizmet için gece gündüz inanarak çalıştım ve çalışmaya da devam edeceğim.” mesajını da eksik etmemişti.

Özlem Eryarsoy da eşini ardından  sosyal medya hesabında yayınladığı mesajında,

“Bu göreve geldiğinde , 15 yıllık emeğin sonucunda milletimize hizmet edeceksin diye çok sevindik. fakat çok zorluklarla karşılaştık. Devletimize, partimize bir zarar gelmeden seçimleri atlatalım diye. alnımızın akıyla bitirdik çok şükür. Tebrik bekliyoduk kısmet böyle oldu rabbim herşeyin en güzelini bilir. şüpesiz bu süreçte tanıdığım değerli teşkilatımızın en büyüğünden en küçüğüne herkesi çok sevdik, allah için hepsine çok teşekkür ediyorum allah'a emanet olun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özlem, Eryarsoy'dan, Dikkat, Çeken, Paylaşım,
Yorumlar
Haber Yazılımı