ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
14 Ekim 2021 - Perşembe 11:18
 
Özel halk otobüsünde ölüm kalım savaşı!
Kartepe ile İzmit arasında sefer yapan özel halk otobüsünde vatandaşlar açık kapılara tutunarak seyahat etti. Vatandaşların ölümle yaşam arasındaki bu yolculuğu telefonla kayıt altına alındı…
GÜNDEM Haberi
Özel halk otobüsünde ölüm kalım savaşı!

Kocaeli’de gerek özel gerekse belediye otobüslerinde zaman zaman uygunsuz durumlar meydana geliyor. Gazetemize ulaşan okurlarımız, şahit oldukları bu olumsuzlukları bizlere bildiriyor. Ancak bu kez yaşanan olay, son günlerin en büyük sorumsuzluğunu gözler önüne serdi.

Olay; 241 Nolu İzmit-Derbent MYO arasında hizmet veren özel halk otobüsünde meydana geldi. Duraklarda yolcuları alarak yoluna devam eden sürücü, otobüs dolmasına rağmen daha fazla yolcu almaya devam etti.

Araçtaki yolcuların tüm uyarılarına rağmen kimseyi dinlemeyen ve aracı tıka basa dolduran sürücü, insanların canını tehlikeye attı.

Ağzına kadar dolan araçta, yolcular açık kapılara tutunarak seyahat etti. Açık kapının ağzında bir eli araçta, bir eli telefonda olan bir yolcu, bu tehlikeli anları telefonuyla kayıt altına aldı.

Plakası ve sürücü belli olmayan 241 Nolu hattaki bu otobüse nasıl izin verildiği, sürücünün de böyle bir olaya nasıl göz yumduğu merak konusu. Sosyal medyada da yayılan görüntüler büyük tepki topladı.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, halk, otobüsünde, ölüm, kalım, savaşı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı