ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
19 Mart 2019 - Salı 13:50
 
Özel Gençlere Özel Hizmet
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Kocaeli Devlet Hastanesi’nden özellikli gençlere özel hizmet sunuldu.
SAĞLIK Haberi
Özel Gençlere Özel Hizmet

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Kocaeli Devlet Hastanesi’nden özellikli gençlere özel hizmet sunuldu. Belsa plazada bulunan Down Kafe’nin de katkısıyla, 18 downsendromlu genç sağlık taramasından geçti.

Özel etkinlik için hastane Mesai saatlerinin dışında 17:00 – 19:00 saatleri arasında özel olarak açılan polikliniklerde down sendromlu gençlere sağlık hizmeti verdi.
Polikliniklere hasta taşıma araçlarıyla götürülen gençler anın tadını çıkarmayı ihmal etmedi. Sempatik tavırlarıyla etrafındaki herkesin ilgisini kazanan gençler hem sağlık taramasından geçti hem de çalışanlarla kucaklaşıp bol bol fotoğraf çektirdi.

Down Sendromlu gençler ve aileleri kendilerine sunulan bu hizmetten dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederek sağlık kontrolünden geçmenin yanı sıra bu etkinlik kapsamında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Aileler, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık günü dolayısıyla gerçekleşecek olan yürüyüşe herkesi davet etti.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Gençlere, Özel, Hizmet,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı