reklam
reklam
Haber
16 Temmuz 2020 - Perşembe 15:34
 
Otoparklar Kocaelispor'a verilmedi mi?
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi CHP'li meclis üyesi Engin Taşdemir, geçtiğimiz ay meclis kararı ile Kocaelispor'a verilen otoparklar hakkında soru önergesi verdi.
GÜNDEM Haberi
 Otoparklar Kocaelispor'a verilmedi mi?

 Büyükşehir Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı Kocaeli Kültür Merkezi’nde saat 15.00’te gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın başkanlığında yapılan mecliste 135 gündem maddesi üzerinde görüşme yapıldı. Kocaeli Büyükşehir belediyesi CHP'li meclis üyesi Engin Taşdemir, geçtiğimiz ay meclis kararı ile Kocaelispor'a verilen otoparklar hakkında önerge verdi.

OTOPARK KİME VERİLDİ

Taşdemir verdiği önerge de "Geçtiğimiz aylarda meclis kararı ile büyükşehir bünyesinde ki bazı otoparkların işletme hakkını, kentimizin spor takımı olan Kocaelispor'a oybirliği ile vermiştik.

Son günlerde kamuoyunda bu otoparkların işletmesinin Kocaelispor değil de, Kocaelispor'u Sevenler Derneğine verildiği söylenmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz konu ile ilgili tarafımıza sözlü ve yazılı bilgi verilmesi arz ve talep olunur." dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın; "Kocaelispor bazı ekonomik durumlarda sıkıntılar yaşanıyor ve bizde bu konuyu böyle halletmeye çalıştık. Geçen mecliste alınan kararı inceleriz bir sıkıntı varsa düzeltiriz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Otoparklar, Kocaelispor'a, verilmedi, mi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı