ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
27 Mart 2019 - Çarşamba 14:42
 
Onlar da Tarhun Ocakbaşı'nı Tercih Ettiler
Kocaeli’de faaliyet gösteren önemli firmalardan biri olan Eker Süt Ürünleri Kocaeli Satış Müdürlüğü Sakarya deposuyla artık bölgenin önemli bir kentinin merkezinde de hizmetlerine devam edecek. Yeni hizmete girmesine rağmen vatandaşların damak tadına hitap eden farklı ve yenilikçi lezzetleriyle Tarhun Ocakbaşı’ nda buluşan ekipler keyifli bir gece geçirdi.
YAŞAM Haberi
Onlar da Tarhun Ocakbaşı'nı Tercih Ettiler

 

Kocaeli’de faaliyet gösteren önemli firmalardan  biri olan Eker Süt Ürünleri Kocaeli Satış Müdürlüğü  Sakarya deposuyla artık bölgenin önemli bir kentinin merkezinde de hizmetlerine devam edecek. Yeni hizmete girmesine rağmen vatandaşların  damak tadına hitap eden farklı ve yenilikçi lezzetleriyle Tarhun Ocakbaşı’ nda buluşan ekipler keyifli bir gece geçirdi.

Gecede Eker ekibini ağırlayan Tarhun Ocakbaşı’nın sahibi  Murat Gün “ İşyerimizi yeni açtık hayırlısıyla müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Misafir firmamız  Adapazarı’nda yeni bir depo açmış, Bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Biz  Tarhun olarak bilinen lezzetleri farklı sunum ve dokunuşlarla müşterilerimize sunuyoruz dedi.

Daha sonra özel gecede görüşlerini bildiren Eker Süt Ürünleri Kocaeli Satış Müdürü İrfan Sapar, “ Hem mutluluk hem hüzün var.  Sakarya’da Eker’in yeni deposunu açıyoruz. Buradaki ekibimizden arkadaşlarımızın gitmesine üzülüyor ancak yeni depomuzu açtığımız için seviniyoruz.Umuyoruz ki müşterimiz orada daha da artacak.Hayırlısı olsun diyoruz. “

Daha sonra açıklamalarda bulunan yeni açılan Sakarya Depo Müdürü Aydın İnanç, “  Kocaeli’de uzun bir birliktelik yaşadık ekibimizle. Şimdi Sakarya’ya gidiyoruz firmamızın bayrağını markasını daha iyi  noktalarda dalgalandırmak istiyoruz. Bu süreçte İrfan Bey’e müdürüm ve abim olarak çok teşekkür ederim. Ekiplerimiz bu süreçte çok önemli fedakarlıklarda bulundu. Bizi bu akşam burada ağırlayan Murat Gün beyefendilere ve işletmesine çok teşekkür ediyoruz. ” Diyerek sözlerini sonlandırdı

 

Kaynak: (KHM) - Kocaeli TV Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Onlar, da, Tarhun, Ocakbaşı'nı, Tercih, Ettiler,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı