reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
18 Aralık 2018 - Salı 17:03
 
Önemli Olan Hoş Bir Seda Bırakmaktır
Kısa adı Görsem olan Kocaeli Görme Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Dursun Kahraman ve yönetimi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı ziyaret etti.
DİĞER Haberi
Önemli Olan Hoş Bir Seda Bırakmaktır

Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen ziyaret oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti.

Ziyarette konuşan GÖRSEM Başkanı Dursun Kahraman “10 yıldır birlikte çalıştığımız Başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Başkanımız bir çok projemize destek oldu, her aradığımızda kendisine rahatlıkla ulaşabildik. Camiamız adına başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

 

ENGELLİ DOSTU BELEDİYE

 

Başkan Doğan da ziyaret için konuklarına teşekkür ederek “ bizim gönlümüzde engelli kardeşlerimizin ayrı bir yeri ve değeri var. Göreve geldiğimiz ilk günden beri engellilerimizin hayatını kolaylaştırıcı çalışmalar içinde olduk. Her projemizi engelliler düşünülerek hazırlandı. Parklarımız, yollarımız, mahalle konaklarımız hep engellilere göre tasarlanıp planlandı. Sivil Toplum Örgütü olarak çok önemli bir görevi yapıyorsunuz. Engellilerimiz gibi hepimizin titizlik gösterdiği, hepimizin de bir sorumluluğu olan bir alanda çalışıyorsunuz. Sizlerle birlikte çok güzel işler yaptık, artık aile gibi olduk. Bir aile, bir kardeş gibiyiz. Daha önce doktorluk, milletvekilliği ve belediye başkanlığımızda da her zaman yanınızda oldum. Hükümetimiz de bu konuda güzel işler yaptı. Bu alanda eskiye göre çok daha iyi durumdayız. Ama daha da iyi olmak zorundayız. Engelli kardeşlerimizi çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

 

2 DÖNEM YETERLİ

 

Doğan,  görevlerin kimseye baki olmadığını da söyleyerek “Belediye başkanlığı gibi bir görevde 2 dönem yeterlidir. Görev değişimi olsun. Bu koltuklar kimseye baki değil. Önemli olan geride hoş bir seda bırakmaktır. Bizim yerimize gelecek yeni arkadaşlarımız da bizden farklı düşünmeyecek. Bu siyasi görevlerde çıkmayı bildiğin kadar inmeyi de bileceksin. Bundan sonraki süreç yeni arkadaşımızla olacak” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Önemli, Olan, Hoş, Bir, Seda, Bırakmaktır,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı