ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 10:13
 
Gölcük'te kediye tecavüz ettiler
Gölcük'te kediye tecavüz ettiler
GÜNDEM Haberi
Gölcük'te kediye tecavüz ettiler

Şerafettin adını verdiği kedisine tecavüz edilen Beyza P. hayvanlara yapılan kötü muameleye tepki olarak yaşananları Instagram hesabından paylaştı.

 

Beyza P'nin yaptığı paylaşım şöyle: İkamet ettiğimiz Yüzbaşılar Mahallesi 3017.sokak Gölcük/Kocaeli adresinde evde beslemiş olduğumuz kedimiz Şerafettin tuvalet yapmak amaçlı dışarıya çıkmaktadır. Kedimi 2 yıl önce Ankara da sahiplendiğimde tuvaletini dışarda yapma alışkanlığı bulunuyordu. Bu sebeple kendi kontrolümüz ile dışarıya çıkıyor mahalle sakinleri tarafından seviliyordu.

 

8 Eylül Çarşamba günü 00.00 civarında kedime apartman aralarında caniler tarafından tecavüz edilmiştir. Erkek kedimi İzmit Wetnose kliniğinde yoğun bakıma aldılar. Makatında yırtılma ve zorlanma bulunmakta ve bağırsakları parçalandığı için hayati tehlikesi bulunmaktadır. Kedimizi mahalle sakinleri tanımakta ve şüpheli canileri arayışımız sürmektedir.

 

Kapımızın önünde 20 civarı kedi bulunmakta ve insanlardan kaçmıyorlar. Civarımızda bulunan diğer kediler için de tehlike durumu devam etmektedir. Şuan tarifi olmayan bir acı yaşadığım için bu durumu herkesle paylaşmak istiyorum. Lütfen bu caniliğe sessiz kalmayın.”

 

Dün sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yapan Beyze P. kedisinin iyileştirdiğini duyurdu. Beyza P. “Biz 6 günlük tedavinin ardından taburcu olduk. Bu süreçte hocamız Veteriner hekim Muhammet Nalkıran ve kliniğine, bu zalimliğe karşı sessiz kalmayan herkese çok teşekkür ederim” diye yazdı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük'te, kediye, tecavüz, ettiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı