ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
15 Mart 2021 - Pazartesi 09:17
 
Vali Yavuz, sağlık çalışanlarını ziyaret etti
Milletimizin sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımızı ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
SAĞLIK Haberi
Vali Yavuz, sağlık çalışanlarını ziyaret etti

İlk ziyaretini Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz’u Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nihat Zafer Utkan karşıladı. Sağlık çalışanlarıyla bir süre sohbet edip Bayramlarını kutlayan Vali Yavuz, özellikle pandemi sürecinde mesai mevhumu gözetmeksizin yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek çiçek verdi. Sağlık çalışanlarımızın yanısıra hastanede tedavi gören hastaları da unutmayan Vali Yavuz, Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Şair Mustafa Güner Yazgan ile diğer hastaları da ziyaret ederek, acil şifa dileklerinde bulundu.
Bir sonraki ziyaretini Kocaeli Devlet Hastanesine gerçekleştiren Vali Yavuz’u Hastane Başhekimi Dr. Adem Çakır karşıladı. Burada görev yapan sağlık çalışanlarımızın da 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak çiçek veren Vali Seddar Yavuz; “Sağlık çalışanlarımızın Koronavirüs ile yaptığı mücadeleleri takdirle karşılanmaktadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi bir kez daha insan sağlığının ne kadar önemli bir unsur olduğunu, sağlık çalışanlarımızın da ne denli kutsal bir görev ifa ettiklerini açıkça göstermiştir. Bu vesileyle görevi başında şehit düşen ve ebediyete irtihal eden sağlık çalışanlarını rahmetle anıyor, milletimize hizmet vermeye devam eden tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Yavuz,, sağlık, çalışanlarını, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı