ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
02 Mart 2021 - Salı 09:28
 
Uyuşturucu ile mücadelede UYUMA!
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu maddelerin erişilebilirliğinin engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Karamürsel'de 268 adet UYUMA projesi bilgi ve tanıtım broşürü dağıtıldı.
ASAYİŞ Haberi
Uyuşturucu ile mücadelede UYUMA!

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu maddelerin erişilebilirliğinin engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Karamürsel uygulama noktasında, vatandaşlara UYUMA projesi ve aplikasyonu hakkında bilgilendirmeler yapılırken, 268 adet UYUMA projesi bilgi ve tanıtım broşürü dağıtıldı.

UYUMA PROJESİ NEDİR?

Kocaeli İl Emniyet  Müdürlüğü, kısa adı UYUMA olan Uyuşturucuyla Mücadele Programının tanıtımına devam ederken,  proje kapsamında hazırlanan uygulama ise ücretsiz olarak Google Play Store ve Apple Store Mağazalarda yerini aldı. Geleceğin teminatı olan gençlerin ailelerini bilinçlendirmek, toplumda uyuşturucu maddenin zararlarına yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan ‘UYUMA’ (Uyuşturucuyla Mücadele Programı)kapsamında, Kocaeli genelinde okullarda bu güne kadar bin öğrenci velisine ulaşılırken,  2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı içerisinde 5 bin veliye ulaşılması hedefleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucu, ile, mücadelede, UYUMA!,
Yorumlar
Haber Yazılımı