ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
25 Şubat 2021 - Perşembe 17:14
 
Başkan Aygün’den Hülagü ve Cantürk’e Ziyaret
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’ü ziyaret etti.Rektör Hülagü ile Bir Araya Geldi
GÜNDEM Haberi
Başkan Aygün’den Hülagü ve Cantürk’e Ziyaret

Kent genelinde çeşitli temaslarda bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, son olarak Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile bir araya geldi. Başkan Aygün’ün ilk olarak Rektör Hülagü’ye gerçekleştirdiği ziyarette kurumlar arasındaki projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Aygün ayrıca ziyaret esnasında Rektör Hülagü’ye Taşköprü Aspir Yağı da takdim etti.
İkinci Ziyaret Başhekim Cantürk’e Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Rektör Hülagü ile gerçekleşen görüşmesinin ardından Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’e bir ziyarette bulundu. Görüşmede Başhekim Cantürk’e tarımsal kalkınma projesi ile ilgili bilgiler veren Başkan Aygün, Taşköprü Aspir Yağı takdim etmeyi de ihmal etmedi. Hülagü ve Cantürk de ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri ifade ederek Başkan Aygün’e çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Aygün’den, Hülagü, ve, Cantürk’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı