ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
12 Kasım 2020 - Perşembe 16:37
 
Erkan Azeri Çok Kızdı; Kim Bu Avukatlar?
MHP MYK Üyesi Erkan Azeri "hala kendisini ülkücü addeden birkaç avukat var, sorarsanız ülkücüyüm, milliyetçi hareket partisindeyim diyorlar." diyerek kimlere kızdı?
GÜNDEM Haberi
Erkan Azeri Çok Kızdı; Kim Bu Avukatlar?

MHP MYK Üyesi Erkan Azeri çoklu baro tartışmalarına katıldı… Çoklu Baro Sistemiyle ilgili açıklama yapan Erkan Azeri, MHP’nin içindeki bazı isimlerin Lider Devlet Bahçeli'nin kararlarını savunmamakla ve yanında olmamakla suçladı. Erkan Azeri, kendisini ülkücü olarak addeden isimlere tepki gösterdi.

 

“Sayın genel başkanımız Devlet Bahçelinin ağzından çıkan emir sayan bir il başkanımız var. Zaman zaman bu partiye ihanet edenlerin, sahte hesaplardan yapılan açıklamalara çanak tutan ülkücüyüm diye geçinenlerin olduğunu görüyoruz. Çoklu baro yasasının kanun teklifi olarak geldiği zaman Aydın başkan bugün ki Kocaeli baro başkanını istifaya davet etti.  Dikte bir anlayışla çoklu baroya karşı bir duruş sergilediler. Bu duruşu görünce de aydın başkan istifayı gündeme getirdi ve çoklu baroyu savundu. Ama hala kendisini ülkücü addeden birkaç avukat var, sorarsanız ülkücüyüm, milliyetçi hareket partisindeyim diyorlar. Ancak ve ancak hala sayın genel başkanımızın bu kanun teklifiyle ilgili yapmış olduğu açıklamalardan bir tanesi dahi paylaşmış değiller. Ülkü ocakları genel başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın bu hususta yapmış olduğu birçok açıklaması varken Ahmet Yiğit Yıldırım’ın bu hassasiyetini görmezden gelenlerin bilincindeyiz biz. “

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erkan, Azeri, Çok, Kızdı;, Kim, Bu, Avukatlar?,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı