reklam
reklam
Haber
27 Ekim 2020 - Salı 13:35
 
Çayırova’da Parklar Yenileniyor
Çayırova Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, daha yeşil ve yaşanabilir bir Çayırova için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor
GÜNDEM Haberi
Çayırova’da Parklar Yenileniyor

Daha yeşil ve yaşanabilir bir Çayırova için çalışmalarına ara vermeden devam eden Çayırova Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklarda yenileme ve revize çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Üç parkı revize eden ve bir yeni park yapan Park Bahçeler Müdürlüğü, Şekerpınar Mahallesi’ndeki Fatih Metin Parkı’nda yenileme çalışması başlattı. Oyun alanı, spor ve oturma alanların yapılacağı parka modern bir görünüm kazandırmak için hummalı bir çalışma yapan ekipler, Emek Mahallesi’nde bulunan Şehit Davut Ali Karadağ Parkı’nı da revize ediyor. Sert zemin, duvar üzerine çit ve rulo çimin serileceği parkta çalışmalar en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların kullanımına açılacak.

Yeşil alan sayısını daha da artırmak için çalışan Çayırova Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye yeni parklar kazandırmaya ve mevcut parklarda da yenileme ve revize çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova’da, Parklar, Yenileniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı