ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
20 Eylül 2020 - Pazar 13:54
 
Büyükakın: İzmit'i Almaları Şakaydı
GÜNDEM Haberi
Büyükakın: İzmit'i Almaları Şakaydı

AK Parti İzmit ilçe kongresinde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Böyle bir teşkilatın neferi olmak bizler için gurur vesilesidir. Biz inandığı yolda yürüyenlerle omuz omuza olmaktan gurur duyuyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerde bu kadroların İzmit’i tekrar alacağına inancım tam zerre kadar şüphem yoktur. Sadece kamera şakasıydı gülümsesin herkes dedirtecekler inşallah. Bu millet her şeyi görüyor. Dalga geçeni de oyalananı da iş yapmaya niyeti olanı da niyeti olmayanı da görüyor. Bu millet saf değil. Biz yaptıklarımızı söylemiyoruz ama onlar Nevzat Bey’in projelerini açmaya devam ediyor” dedi.

 

‘1, 5 YILDA 85 PROJE’

 

Sözlerini sürdüren Büyükakın, “15 yılda İzmit’e 1 Milyar 806 Milyon TL’lik yatırım yapıldı. AK Parti’nin eser ve hizmet siyaseti işte budur. Öyle başkaları gibi goygoyla vakit geçirmiyoruz. 1,5 yılda 85 proje yapıldı. Arı gibi 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Günümüzü gün etmeye değil bu millete hizmet etmeye geldik. 85 projeye 392 Milyon TL kullanılıyor. Kocaeli Kongre Merkezi’ni, Salim Dervişoğlu Caddesi’ni ve Alemdar Caddesi’ni yaptık. Hizmetleri tek tek anlatmaya gerek yok” dedi.

 

‘MİLETİN BEKASI BİZİ BİRLEŞTİRMELİ’

 

Yunanistan’daki bir gazetenin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili attığı manşetle ilgili de konuşan Büyükakın, Apo Yunanistan’a kaçmış orada yanında Kenya’ya götürülmüş o da yanında. Bunun ne ittifakı olduğunu görün. Biz bu topraklarda var olduğumuzu sürece bu topraklara tekrar hakim olamayacak insanları asla unutmayın. Zaman zaman bazı anlaşmazlıklar olabilir Küçük meseleler yaşanabilir. Milli meseleler olduğu zaman bu milletin bakası bu milletin selameti olduğu zaman bütün meseleler bir kenara bırakıp sonuna kadar aynı yolda yürümesi gerekiyor” diyerek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın:, İzmit'i, Almaları, Şakaydı,
Yorumlar
Haber Yazılımı