ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
17 Eylül 2020 - Perşembe 15:38
 
Saadet Partisi Kongreye Hazırlanıyor
Saadet Partisi, 7.Olağan İl Kongresine hazırlanıyor. 20 Eylül’de yapılacak olan il kongresi Sekapark Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek kongre ile ilgili Saadet Partisi İl Yöneticisi Halil Kayın basın açıklaması gerçekleştirdi.
GÜNDEM Haberi
Saadet Partisi Kongreye Hazırlanıyor

Saadet Partisi İl Yöneticisi Halil Kayın, dün il başkanlığı binasında İl Başkan Yardımcıları Kadir Öztonga ve Turhan Özkalas ile ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Saadet Partisi’nin il kongresi 20 Eylül’de Sekapark Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kongrede 20 asil, 20 yedek il delegesi ve 5 asil, 5 yedek disiplin kurulu üyesi seçilecek. Öte yandan 550 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 26 büyük kongre delegesi seçilecek.

İl Yöneticisi Kayın, Pazar günü yapılacak olan il kongresi için sıkı tedbirlerin alındığını belirterek Kocaeli’de bir ilk olarak salona girişlerin HES kodu ile sağlanacağını  ve katılımcıların termal kamera ile inceleneceğini belirtti. Pazar günü gerçekleştirilecek olan kongreye Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu online olarak, Genel Başkan Yardımcısı ve eski Devlet Bakanı Sabri Tekir ise bizzat katılım gösterecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, Kongreye, Hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı