ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
08 Nisan 2020 - Çarşamba 15:32
 
Kocaeli'de ki O Firma Ücretsiz Dağıtacak!
İlimizde birçok firma ile çalışan ve Gebze'de geniş bir alanda depolama alanına sahip olan CEVA Lojistik, İstanbul’da 1 milyon 150 bin kişiye ücretsiz kolonya ve maske dağıtımı yapacak.
GÜNDEM Haberi
Kocaeli'de ki O Firma Ücretsiz Dağıtacak!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın korona virüs tedbirleri önlem paketi kapsamında açıkladığı; Bilim Kurulu’nun da tavsiyeleri üzerine, 65 ve üzeri yaştaki vatandaşlarımızda farkındalık oluşturmak amacıyla ücretsiz kolonya ve maske dağıtımı yapılacak. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı’nın müşterek organizasyonu ve Milli Savunma Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla ücretsiz kolonya ve maske ile Sayın Cumhurbaşkanımızın mesajlarının da bulunduğu hediye paketleri 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere hazırlandı.

1 MİLYON 150 BİN KİŞİYE


Pilot bölge olarak belirlenen İstanbul’daki 1 milyon 150 bin 65 yaş üstü vatandaşımıza ulaştırılacak Cumhurbaşkanlığı paketlerinin dağıtımını ücretsiz olarak CEVA Lojistik üstlendi. Ceva Lojistik, Gebze 3 Operasyon Merkezi Tavşanlı Mahallesi Kömürcüoğlu Caddesi No: 13 adresinde faaliyet gösteriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'de, ki, O, Firma, Ücretsiz, Dağıtacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı