reklam
reklam
reklam
Haber
03 Nisan 2020 - Cuma 16:19
 
Kartepeliler Evdeki Mutluluklarını Paylaşıyor
Kartepe belediyesi Covid-19 önlemleri kapsamında evlerinde kalan Kartepeli vatandaşlar için "Evdeyiz, Sağlıklıyız, Mutluyuz" adlı küçük hediyelerin verileceği bir etkinlik düzenliyor.
GÜNDEM Haberi
Kartepeliler Evdeki Mutluluklarını Paylaşıyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirus salgını sebebiyle yaşadığımız zor günleri birbirimize kenetlenerek atlatabilmek adına "Evde Kal" çağrılarına uyan Kartepeli vatandaşlar, ailesi ile birlikte evde geçireceği değerli ve neşeli  anları her hafta Kartepeliler ile paylaşacak ve düzenlenecek olan bu etkinlikte sürpriz hediyeler kazanacak.

 

EN GÜZEL AMATÖR VİDEOLAR

Yarışmalar 10 farklı kategoride değerlendirilecek ve her hafta iki farklı tema belirlenip sosyal medya üzerinden duyurusu yapılacak. Kartepeliler; evimden Kartepe, evde oyun oynuyoruz, evimin en güzel köşesi, evde spor, hobilerim, en komik fıkralar ve anılar, evde sanat, evde icat, en güzel sosyal mesaj, #evdekalkartepe konularında çektikleri en güzel ve eğlenceli videolar ya da fotoğraflarla yarışmaya katılabilecek. Sosyal medya hesapları üzerinden #evdekalkartepe #mutlulukicinevimizyeter etiketleriyle paylaştıkları video ve fotoğrafların http://evdekal.kartepe.bel.tr/evdekal/ adresine gönderilmesi ve videoların 45 saniyeyi geçmemesi gerekiyor.

 

Yarışmaya katılmak için Kartepe’de ikamet etme ve paylaşımın yapıldığı Kartepe Belediyesi sosyal medya hesaplarının takip edilmesi gerekiyor. Her kategoride bir kazananın olacağı yarışmada kazananlar Kartepe Belediyesi jürisi tarafından belirleniyor. Yarışma sonuçları her hafta Kartepe Belediyesi’nin sosyal medya hesapları ve Kartepe Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden açıklanacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepeliler, Evdeki, Mutluluklarını, Paylaşıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı