reklam
reklam
Haber
06 Mart 2020 - Cuma 11:29
 
Büyükakın'dan Hodri Meydan'a Jest
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Mimar Sinan Köprüsü üzerinde yer alan eski Haura Kafe'nin Hodri Meydan'a tahsis edildiğini söyledi.
GÜNDEM Haberi
Büyükakın'dan Hodri Meydan'a Jest

Kocaeli Fuarı içerisinde yer alan Seyahat Kartları Merkez Ofisi'nin, Mimar Sinan Köprüsü üzerinde yer alan eski Haura Kafe'ye taşınacağı açıklanmış, üzerine de afiş asılmıştı. Ancak Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan  Tahir Büyükakın geçtiğimiz günlerde Hodri Meydan TV’ye verdiği röportajda buranın Hodri Meydan'a tahsis edileceğini ifade etti.

 

Büyükakın konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

“Sürekli olarak başkan bir yerden bahsediyordu. Yaklaşık 15 gün önce görüşmüştük. Taraftarın bir yer istediğini bana söyledi. Kocaelispor taraftarının toplanabileceği, sohbet edebileceği bir yer olsun istiyordu. Arkadaşlara bakın demiştim. Şimdi telefonda bir daha konuştum. Bu Mimar Sinan Köprüsü'nün güney tarafındaki ayağında bir yer var. Orayı kullanacağız inşallah. Orayı hızlıca tadilat yapıp Hodri Meydan’a tahsis edeceğiz. İnşallah orayı kullanırsınız. Taraftar orada keyifli bir şekilde bir araya gelir. Birliktelik sağlanmış olur, tribünde bir düzen gelir.” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın'dan, Hodri, Meydan'a, Jest,
Yorumlar
Haber Yazılımı