reklam
reklam
Haber
04 Mart 2020 - Çarşamba 00:12
 
Başkan Kocaman Arslanbeyli Vatandaşlarla Görüştü
Kartepe Belediye Meclisi mart ayı toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda gündemin de önüne geçen bir konu görüşüldü. Arslanbeyli vatandaşlar Başkan Kocaman’dan mahallelerindeki kat artışı ve imar açılması ile ilgili talepte bulundu. Başkan Kocaman Arslanbeylilerin sorularını yanıtladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Kocaman Arslanbeyli Vatandaşlarla Görüştü

Arslanbey Mahallesi’nde İstanbullu bir iş adamı olan Recep Çiftçi’ ye ait arsa da imar açılması ve kat artışı ile ilgili konudan rahatsızlık duyarak mahallede yapılacak imar değişikliğinde ve kat artışlarına yönelik taleplerini dile getirmek için otobüslerle Kartepe Belediye Meclisine katıldılar.

Başkan Kocaman ilçede yaptıkları hizmetlerin bireysel olmadığını o bölgedeki kronik bir sorunu çözmek adına çaba sarf ettiklerini Kartepe’de virane halinde olan alanın ilçeye kazandırılması adına taşın altına elini sokacağını dile getirdi.

Başkan Kocaman açıklamasının devamında Arslanbey’in imarının arttırılması Kartepe Belediyesinin yetkisinde değil. Yetki Kocaeli Büyükşehir Belediyesindedir. Burada sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bu durum kaderine bırakılamaz. İnsanlar virane durumunda olan binaları farklı amaçlar için kullanmaktadırlar. Konu hakkında gereken hazırlıkların yapılması sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ile bir araya geliriz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kocaman, Arslanbeyli, Vatandaşlarla, Görüştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı