reklam
reklam
Haber
27 Şubat 2020 - Perşembe 11:54
 
Ata Sporumuz Okçuluk Başiskele'de Gençlerin Gözdesi
Başiskele'de ata sporu okçuluk gençlerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
SPOR Haberi
Ata Sporumuz Okçuluk Başiskele'de Gençlerin Gözdesi

Ata sporu okçuluğun yeni nesillere öğretilmesi ve geleceğe aktarılması için Başiskele Belediyesi tarafından açılan okçuluk eğitimleri Başiskeleli gençlerin gözdesi niteliğinde.

Serdar Mahallesi Gençlik Sosyal Yaşam ve Spor Merkezi'nde okçuluk eğitimi için kurulan özel alanda okçuluk sporuna meraklı gençler, uzman eğitici eşliğinde ata sporumuzu öğreniyorlar. Okçuluk sporuyla gençler hem eğleniyor hem spor yapıyor hem de dikkat dağınıklığını ortadan kaldırma ve bir konuya nasıl odaklanabileceği konusunda yeteneklerini geliştiriyorlar.

Başiskele İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile verilen okçuluk kursu Pazartesi ve Çarşamba günleri 15:00 ile 20:00 saatleri arasında veriliyor. Okçuluk kursuna 9 yaş üzeri kadın-erkek herkes başvurabiliyor. Okçuluk meraklıları, ayrıntılı bilgi için Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün 310 10 00-13 33 telefon numarasından da bilgi alabilirler.

Bu e-posta mesaji kisiye özel olup, gizli bilgiler içeriyor olabilir. Eger bu e-posta mesaji size yanlislikla ulasmissa, içerigini hiç bir sekilde kullanmayiniz ve ekli dosyalari açmayiniz. Bu durumda lütfen e-posta mesajini kullaniciya hemen geri gönderiniz ve tüm kopyalarini mesaj kutunuzdan siliniz. Bu e-posta mesaji, hiç bir sekilde, herhangi bir amaç için çogaltilamaz, yayinlanamaz ve para karsiligi satilamaz. Bu e-posta mesaji virüslere karsi anti-virüs sistemleri tarafindan taranmistir. Ancak yollayici, bu e-posta mesajinin - virüs koruma sistemleri ile kontrol ediliyor olsa bile - virüs içermedigini garanti etmez ve meydana gelebilecek zararlardan dogacak hiçbir sorumlulugu kabul etmez.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ata, Sporumuz, Okçuluk, Başiskele'de, Gençlerin, Gözdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı