reklam
reklam
Haber
25 Ocak 2020 - Cumartesi 10:43
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Teşkilatlara Kongre Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatına önemli mesajlar verdi.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Teşkilatlara Kongre Mesajı

AK Parti, şubatta ilçe kongrelerine başlıyor. AK Parti, Teşkilat Başkanlığı aracılığıyla tabana kongrelerde uyulacak kuralları içeren rehber gönderdi. AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre rehberinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatına şu mesajları verdi:

 

EN KÖKLÜ DEĞİŞİMLERDE AK PARTİ’NİN İMZASI VAR

 

AK Parti, kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalarla sadece ülkemizde değil, tüm dünyada dikkatle takip edilen bir parti olmuştur. Milletimizle kurduğu köklü gönül bağına uygun şekilde geliştirdiği siyaset diline ve hizmet siyaseti anlayışına kadar, çok partili hayatımızın en köklü değişimlerde hep AK Parti’nin imzası vardır

 

İKTİDAR BAŞARISI TEŞKİLATIN

 

Bugüne kadar girdiği tüm seçimlerden istisnasız birinci parti olarak çıkması, partimizin yürüdüğü yolun doğruluğunun ispatıdır. Hep söylediğimiz gibi AK Parti milletin partisidir. Türkiye’de bu kadar uzun süre iktidarda kalan bir başka parti bulunmuyor. Bu başarı, AK Parti teşkilatlarının milletimizle olan muhabbet bağının hep güçlü kalması sayesinde mümkün olmuştur

 

TOZLU RAFLARDA YERİNİ ALDILAR

 

Geçmişte pek çok parti ve siyasetçi, asli görevini unutup, millete efendilik tasladığı için tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almıştır. AK Parti ise milletin hizmetkarı olduğu bilincini asla kaybetmediği için bugünlere gelmiştir.

 

İSTİŞARE PARTİSİYİZ

 

AK Parti’nin bir diğer önemli özelliği de, istişareye verdiği önemdir. Her kademede istişare, parti çalışmalarımızın olmazsa olmaz bir şartıdır. Kongre sürecimizi, teşkilatlarımızın hesap vermesi ve yenilenmesi yanında, aynı zamanda en kapsamlı istişare zeminimiz olarak görüyoruz. İnşallah, 7. Büyük Kongre sürecimizi de bu anlayışla, en verimli şekilde de değerlendireceğiz.

 

DERSLER IŞIĞINDA GÜÇLÜ YÜRÜYÜŞ

 

AK Parti olarak, bir önceki kongremizden bugüne kadar yaşananlardan çıkardığımız dersler ışığında, çok daha güçlü, çok daha dirayetli, çok daha gayretli kadrolarla geleceğe yürüyeceğimize inanıyorum. Türkiye’nin dününde AK Parti vardı, bugününde yine AK Parti, inşallah geleceğinde de yine AK Parti olmaya devam edecektir.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan'dan, Teşkilatlara, Kongre, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı