reklam
Haber
10 Ocak 2020 - Cuma 09:14
 
Değirmendere Kapalı Otoparkı Hizmete Girdi
Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yapılan Değirmendere Kapalı Otopark’ı tamamlanarak hizmete girdi.
GÜNDEM Haberi
Değirmendere Kapalı Otoparkı Hizmete Girdi

260 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK

 

10 bin M2 kapalı alana sahip, 260 araçlık olarak inşa edilen otopark, sermayesi 100 Gölcük Belediyesi’ne ait olan GÖLAŞ Şirketi tarafından işletilecek. 

 

OTOPARKIN SAATİ SADECE 1 TL

 

Değirmenderelilerin rahatlıkla kullanabilecekleri uygun bir fiyat politikası ile otopark hizmet verecek. Buna göre 0-1 saati 1 TL, 1-2 saati 2 TL, 2-4 saati 3 TL, 4-8 saati 5 TL, 8-12 saati 8 TL, 12-24 saati 10 TL, aylık abonelik ise; sadece 120 TL olacak.

 

Gölcük Belediyesi ile Gölcük Pazarcılar Odası arasında, esnafın yerleşim düzeni ile ilgili devam eden çalışmaların kısa süre içinde neticelenmesinden sonra,  kapalı otopark cumartesi günü pazar yeri olarak da kullanılacak.

 

EN ÜST KATINDA TOPLANTI SALONU VE KOMEK DE OLACAK

 

Otoparkın en üst katında ise; çok amaçlı olarak kullanılacak bir toplantı salonu bulunuyor.

 

Ayrıca; Gölcük Belediye Meclisi tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan tahsisle, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi (KOMEK) olarak hizmet verecek ve böylelikle vatandaşların kurslara daha rahat ulaşması sağlanmış olacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Değirmendere, Kapalı, Otoparkı, Hizmete, Girdi ,
Yorumlar
Haber Yazılımı