ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
03 Ocak 2020 - Cuma 07:47
 
Ocak Ayı Meclisi Çayırova'da Geride Kaldı
Çayırova Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Ocak ayı meclis toplantısına belediye başkanı Bünyamin Çiftçi başkanlık etti.
GÜNDEM Haberi
Ocak Ayı Meclisi Çayırova'da Geride Kaldı

Yeni yıl olan 2020'nin ilk belediye meclis toplantıları yapılmaya başlandı. Çayırova Belediyesi de Ocak ayı meclis toplantısını belediye başkanı Bünyamin Çiftçi başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Çayırova Belediyesi'nin Ocak ayı meclis toplantısında 13 gündem maddesi görüşüldü. 13 Madde'de meclis tarafından gerek oy birliği gerekse de oy çokluğu ile kabul edildi. Görüşülen maddelerden 12.sırada yer alan "Denetim Komisyonu'na Üye Seçimi Yapılması" maddesinde yapılan kapalı oylama sonrası Filiz Ayyıldız, Behcet Günay, Halil Halifeoğlu, Muhammet Mustafa Demirkan ve Yılmaz Bilmez seçildi. Gündemin 6.Maddesi olan "Belediyemizde 2020 Yılında Çalıştırılması Düşünülen Sözleşmeli Personellerin Aylık Ücretinin Belirlenmesi" ve 7.Maddesi olan "Belediyemiz Zabıta Personelinin Maktu Mesai Ücretinin Görüşülmesi" maddeleri için meclisten Maliye Bakanlığının görüşmesini beklenmesi için ek süre talep edilirken bu talep meclisten kabul oyu alarak kabul edildi.

 

Çayırova Belediyesi'nde Ocak ayı ara meclis toplantısı 8 Ocak 2020 Çarşamba günü gerçekleştirlecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ocak, Ayı, Meclisi, Çayırova'da, Geride, Kaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı