ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
20 Kasım 2019 - Çarşamba 09:04
 
"Edepsizce Davranan CHP'ye Prim Vermeyiz"
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.
SİYASET Haberi

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: 

 

ŞAYET OYUMUZ DÜŞTÜYSE...

“2018 ve 2019 seçimlerini sonuçları adeta sandık sandık mahalle mahalle bakarak gereken dersleri çıkarmak şarttır. Şayet oyumuz düştüyse bir yerde hiçbir şey yok gibi hareket edemeyiz. Bu tür yerlerde önce teşhisi doğru koyacağız. Sonra da en ideal çözümü hayata geçireceğiz. Genel merkezimizdeki, tüm birimlerin bu konudaki çalışmalarını titizlikle yürüttüklerine inanıyorum. Yeni teşkilat yapımız 2023-2024 seçimlerinde hayati rol oynayacaktır. En küçük bir eksikliğe mahal vermeden süreci tamamlamalıyız."

 

İSTER MASADA İSTER SAHADA

 

" Türkiye pek çok cephede beka mücadelesi verdiği bir zamandan geçiyor. İster sahada ister masada olsun geleceğimiz için tehdit teşkil eden her türlü hamleyi bertaraf ediyoruz. Teröristleri öne sürüyorlar ezip geçiyoruz. Ekonomimize saldırıyorlar kısa sürede toparlanıp yolumuza devam ediyorlar. Dışarıdan bizi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar dostluklarımızı tazeleyerek bunu da boşa çıkarıyoruz."

 

KILIÇDAROĞLU AĞZINI HER AÇTIĞINDA...

 

"Ağzını her açtığında ecdadımıza hakaret etmeyi maharet sanıyor. Bu zatın kendi geçmişinden utanması bizi ilgilendirmez ama hiç kimsenin milletimizin tarihine haksızlık etmesine rıza gösteremeyiz. Bu kişinin sadece ecdadına değil bugün yaşayan çocuklarımızın geleceğine de saygısı yok.Neymiş efendim can ve mal güvenliği olmayan ülkeye yabancı sermaye gelmezmiş. Yani yabancılara Türkiye'ye yatırım yapma diyor. Kendi ülkesini kötülemesinin adı ihanetin dik alasıdır. Neyse ki bu zatı sadece biz değil küresel sermaye de ciddiye almıyor."

"Ecevit döneminde olduğu gibi Mecliste grup başkanvekilimize edepsiz bir şekilde davrandılar. Bir kadın başkanvekilimize ahlaksızca saldıracak kişilere parlamentonun gereken cezayı vermesi gerek. Bunlar kuru özürle geçiştirilecek şeyler değil. Grup Başkanvekilimiz Özlem Hanım'a 'susturun bu kadını' diyecek kadar ahlaksız, edepsizce davranan CHP yetkililerine prim verecek değiliz."

 

YATIRIMCILAR ENDİŞE ETMEYİN

 

2020, inşallah faizlerin çok daha düştüğü bir yıl olacak. Artık dövizle borçlanma değil yerli, milli parayla adım atma dönemine döndük, bunu başarıyla yürütmek durumundayız. Yatırımcılarımıza sesleniyorum, endişe etmeyin, tereddüt etmeyin, lütfen kendi sektörünüzde yatırım yapmaya devam edin.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Edepsizce, Davranan, CHP'ye, Prim, Vermeyiz",
Yorumlar
Haber Yazılımı