ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
07 Kasım 2019 - Perşembe 10:21
 
Mustafa Soydabaş Belde AŞ’nin Yönetimine Atandı
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın kararı ile Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Soydabaş, 09.10.2019 tarihinde alınan karar ile Belde AŞ yönetim kurulu üyesi olarak görevlendirildi.
GÜNDEM Haberi
Mustafa Soydabaş Belde AŞ’nin Yönetimine Atandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belde Özel Sağlık Ve Eğitim Hizmetleri Sosyal Hizmetler Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Ve Ticaret A.Ş. (Belde A.Ş) yönetim kurulunda önemli bir karar alındı. Sanayi Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı No;40 adresinde faaliyet gösteren Belde AŞ yönetim kurulu üyeliğine dikkat çeken iki isim getirildi.

 

MUSTAFA SOYDABAŞ YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLDU


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın kararı ile  Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Soydabaş, 09.10.2019 tarihinde alınan karar ile Belde AŞ yönetim kurulu üyesi olarak görevlendirildi. Soydabaş’ın ne kadar maaş alacağı merak konusu…Diğer taraftan bir diğer dikkat çeken isim ise Hasan Aydınlık oldu. BELDE Aş’de yönetim kurulu üyesi olan Ali Yeşildal görevden alınırken yerine  Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık yönetim kuruluna seçildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mustafa, Soydabaş, Belde, AŞ’nin, Yönetimine, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı