reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
09 Ekim 2019 - Çarşamba 14:24
 
Ters Köşe’de Bu Hafta İki İlçe İki Başkan
Gündemin nabzı Kocaeli TV ekranlarında atıyor, gündemin önemli başlıklarının en özel konuklarıyla konuşulduğu Ters Köşe’de Gazeteci Yazar Ahmet Akçaalan 2 ilçenin 2 başkanını bu hafta konuk edecek.
GÜNDEM Haberi
Ters Köşe’de Bu Hafta İki İlçe İki Başkan

9 Ekim Çarşamba günü Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 10 Ekim Perşembe günü ise Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Ters Köşe’de Ahmet Akçaalan’ın sorularını yanıtlayacak!

Masada ve sahada gerçekleştirmeye başladığı hizmetlerle Darıca’nın refah yarınlarına göz kırpmaya başlayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçeye dair merak edilenleri anlatırken bir yandan da yarına dair çalışmalarını Ters Köşe’de paylaşacak.

Ahmet Akçaalan kentin batı yakasına dair sorularını 10 Ekim Perşembe günü bölgenin en büyük ilçesi olan Gebze’nin Başkanı Zinnur Büyükgöz’e yöneltecek.  Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze’ye dokunacak hizmet nakışlarını bir bir Ters Köşe’de anlatacak.

Gazeteci Yazar Ahmet Akçaalan’ın sunduğu Ters Köşe’de bugün Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık olacak!

Yarın (10 Ekim Perşembe) günü ise Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, yine saat 21.00’de Ters Köşe’de Kocaeli TV ekranlarında olacak

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ters, Köşe’de, Bu, Hafta, İki, İlçe, İki, Başkan,
Yorumlar
Haber Yazılımı