reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
18 Eylül 2019 - Çarşamba 12:05
 
Başkan Aygün'den CHP'li Meclis Üyelerine Cevap
Belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Aygün CHP'li meclis üyelerine cevap verdi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Aygün'den CHP'li Meclis Üyelerine Cevap

Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak’ta devam eden taş duvar yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Aygün, “Halkımızı yanlış yönlendiren bazı CHP’li meclis üyelerine en güzel cevabı, yaptığımız hizmetlerle veriyoruz” dedi

 

Başkan Aygün, Çalışmaları İnceledi

Derince Belediyesi, ilçenin her noktasında gerek alt ve üstyapı düzenlemeleri, gerekse rutin hizmetleri hummalı bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşların yaşadığı her sorunda yanında olan Derince Belediyesi, Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak’ta çöken yolda taş duvar yapım çalışmalarına devam ediyor. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından hızlı bir şekilde başlayan taş duvar yapım çalışmaları ile bölgedeki sıkıntı tamamen gideriliyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, beraberinde Başkan Yardımcısı Ayşe Mamat, Meclis Üyesi Nurhan Baytak ve daire müdürleri ile birlikte bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

Halkımızı Yanlış Yönlendirdiler

Bölgede devam eden taş duvar yapım çalışmalarını inceleyen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Daha önce halkımıza söz verdiğimiz gibi Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak’ta çöken yolda taş duvar yapım çalışmalarımız devam ediyor. Bölgede yapacağımız düzenlemelerle ilgili meclis üyelerine Meclis’te bilgi vermiştik. Oysa amaçları hizmet etmek yerine şov yapmak olan bazı CHP'li meclis üyeleri, halkımızı ve kamuoyunu yanlış yönlendirmişlerdir. Onlara en güzel cevabı, kıymetli halkımıza yaptığımız hizmetlerle vermeye devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Aygün'den, Cevap, Geldi, Derince Belediyesi, Kocaeli
Yorumlar
Haber Yazılımı