reklam
reklam
reklam
Haber
11 Eylül 2019 - Çarşamba 17:43
 
Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez Açıkladı!
Geride kalan sezonlarda sıkıntılı günlerden bir türlü çıkamayan ve geçtiğimiz günlerde Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın çabalarıyla transfer yasağını kaldıran Kocaelispor’un Başkanı Hüseyin Üzülmez bu süreçte kendilerine destek olanları ve zorluk çıkaranları açıkladı.
SPOR Haberi
Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez Açıkladı!

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez bugün yaptığı açıklamada Kocaelispor ile ilgili bir konu olduğunda konuşanların fakat işe sıra geldiğinde kulübün önüne engeller çıkaranları açıkladı.

 

Başkan Üzülmez açıklamasında şu ifadeleri yer verdi ““Fuat Yaman son derece sempatik gözüken bir teknik adamdı. İş paraya gelince farklı bir görüntüye büründü. 200 bin liralık alacağı faizleri ile 700 bin lira oldu. Hatta “En az 1 milyon almam gerekiyordu” diyecek kadar ileriye gitti. Tufan Deniz Daş bir kuruş indirim yapmadı. Başkan konuşmasının devamında “En faydasız sporcu Kemal Aslan, alacağını döviz kuruna göre kuruşu kuruşuna aldı, son dakikaya kadar bize sıkıntı yarattı. Muhammed Özdin indirimi yaptı ama yeterli değil. Haydar Koç bize çok sıkıntı yarattı. Murat Hacıoğlu, yemin ederim ki kalan 12 kuruşunu yatırmadık diye TFF’ye gitti. Serhat Akın çok az indirim yaptı. Bu insanların artık futbolumuzun içinde olmaması gerekiyor, başka takımların da canı yanmamalı” ifadelerine yer verdi.

 

Başkan bu süreçte Kulübe yardımcı olanları da unutmadı ve bu isimleri açıkladı. Başkanın açıkladığı o isimler ise Volkan Bekiroğlu, Ali Çamdalı, Cesar, Bülent Bölükbaşı, Yılmaz Vural ve Engin İpekoğlu.

Kaynak: Editör: Muhammet Emin CAN
Etiketler: Kocaeli, Kocaelispor, Başkan, Hüseyin Üzülmez
Yorumlar
Haber Yazılımı