reklam
reklam
reklam
Haber
10 Eylül 2019 - Salı 13:14
 
Bahçeli'ye İzmit Belediyesi Hakkında Bilgiler Verildi
MHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi Genel merkez binasında ziyaret ederek İzmit Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.
SİYASET Haberi
Bahçeli'ye İzmit Belediyesi Hakkında Bilgiler Verildi

İzmit Belediye Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan ve beraberinde MHP İzmit İlçe Teşkilat Başkanı Murat Örnek ile başkan yardımcısı Hakan Varol ile Ankara'ya genel merkeze giderek MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öpen ekip, teşkilatın selamını iletti ve İzmit Belediyesi'nde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler ile dosya verdi, fikir alışverişinde bulundu.

 

KOCAELİ’YE SELAM GÖNDERDİ

 

MHP'li Kazan, "Genel başkanımız çalışmalarımızı takip ve taktir ettiğini belirterek tebriklerini iletti. Önümüzdeki sürecin daha zor olacağını ve aynı azimle çok çalışmamız gerektiğini belirterek tüm  Kocaeli'ye ve teşkilatlara selamlarını iletti" dedi.

 

Ardından MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'a verilen ve verilecek önergeler hakkında bilgi aktardılar. MHP'liler oradan Anıtkabir ziyaretinde bulunmak üzere genel merkezden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli'ye, İzmit, Belediyesi, Hakkında, Bilgiler, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı