reklam
reklam
reklam
Haber
02 Eylül 2019 - Pazartesi 10:40
 
KARBADED Son Hazırlıkları Tamamladı
Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu(KARBAFED)Başkanı Mikail Kalyoncu, bu yıl ilkini düzenleyecek olduğu Marmara Artvinliler Yayla Şenliği tüm hazırlıklarını tamamladı.
GÜNDEM Haberi
KARBADED Son Hazırlıkları Tamamladı

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu(KARBAFED)Başkanı Mikail Kalyoncu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a hazırlıkların tamamlanmasının ardından  bilgi sunumunda bulundu. 6-7-8 Eylül  tarihinde Marmara Artvinliler Yayla Şenliğine Büyükakın’ı davetetti.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Tahir Büyükakın Mikail Kalyoncu’ya teşekkür ederek "Çok güzel bir hazırlık yapmışsınız.Böylesine güzel hazırlık sunumunu görünce mutlu oldum.Sizlerin bu çalışmanızı destek bizden uygulamak sizden,çalışmalarınızı dikkatle takip ediyorum,çalışmalarınızda başarılar diliyorum”diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

BAKANLAR DA KATILABİLİR

Başkan Mikail Kalyoncu ise”Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz ve geleneksel hale getirmeyi planladığımız Marmara Artvinliler Şenliğimize Cumhurbaşkanımız Başdanışmanı İsrafil Kışla ve Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül eğerki son dakika bir aksilik çıkmaz ise katılacaklar. Ayrıca başta Kocaeli’nin tüm ilçelerinde yaşayan,İstanbul,Bursa,Yalova,Sakarya’da ikamet eden Artvinli hemşerihlerimizin yüksek oranda şenliğimize katılım gösterecekler” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARBADED, Son, Hazırlıkları, Tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı