reklam
reklam
Haber
30 Ağustos 2019 - Cuma 10:38
 
Şehidimiz Emre Kaan Arlı Dualarla Anıldı
Derinceli Şehidimiz Jandarma Er Emre Kaan Arlı'nın şehit oluşunun dördüncü seneyi devriyesinde baba evinde Mevlid-i Şerif okundu, dualar edildi.
GÜNDEM Haberi
Şehidimiz Emre Kaan Arlı Dualarla Anıldı

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUALAR EDİLDİ 

Bundan dört yıl önce Siirt'in Pervari ilçesinde gerçekleşen hain terör saldırısı sonucu Şehit olan Derinceli Şehidimiz Jandarma Er Emre Kaan Arlı'nın seneyi devriyesi dolayısıyla baba ocağında Mevlid-i Şerif okundu. Yenikent Mahallesi Şehit Öğretmen Erkan Aydın Caddesi, Çalışanlar Sitesi Lale Apartmanı önünde düzenlenen Kur’an okumalı anma programında tüm gönüller şehitlerimiz için bir oldu. Derince İlçe Müftüsü Mecit Amil ve imam hatiplerce okunan Mevlid-i Şerif’in ardından Şehit Emre Kaan Arlı ve tüm şehitlerimiz için hep birlikte dualar edildi. Şehidimiz Emre Kaan Arlı’nın babası Şaban Arlı ise yaptığı konuşmada, tüm katılımcılara teşekkür ettiğini ifade etti.

 

BABA EVİNDE MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

Derinceli Şehidimiz Jandarma Er Emre Kaan Arlı'nın baba evinde gerçekleşen Mevlid-i Şerif’e Derince Kaymakamı Cemil Aksak, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli İl Müftüsü Sinan Cihan, Derince İlçe Müftüsü Mecit Amil, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, Derince Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, kaymakamlık ve belediye daire müdürleri, STK başkan ve yöneticileri, askeri erkan, şehit aileleri, şehidimizin silah arkadaşları ve çok sayıda vatandaş iştirak etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehidimiz, Emre, Kaan, Arlı, Dualarla, Anıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı