reklam
reklam
reklam
Haber
16 Temmuz 2019 - Salı 13:00
 
Batı Yakası Koordinatörü İbrahim Pehlivan
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, kulislere göre 12 ilçeyi üç kısımda ayırarak üç koordinatör görevlendirecek. Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’ndan sorumlu koordinatör olarak İbrahim Pehlivan görevlendirmesi bekleniyor.
- Haberi
Batı Yakası Koordinatörü İbrahim Pehlivan

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi içerisinde Tahir Büyükakın rüzgarı esiyor. Kendi çalışma arkadaşlarını belirlemesi ve ekibini kurması beklenen Büyükakın, dikkat çeken bir hamle gerçekleştirdi.

 

KOCAELİ’Yİ ÜÇE BÖLDÜ, ÜÇ KOORDİNATÖR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın farklı bir yönetim tarzı var. Büyükakın, kendi projelerine yoğunlaşırken ilçelerde çalışmaları denetleyecek ve büyükşehir ile koordinesini sağlayacak. Üç isimi belediyelerden sorumlu olarak görevlendirme kararı aldı.

 

KOCAELİ’ ÜÇ KISIMA AYRILDI

Kulislere göre; Belediye Başkanı Büyükakın, Kocaeli’yi üç kısma böldü. Birinci kısım Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe, ikinci kısım;İzmit,  Körfez, Kandıra ve Derince, Üçüncü kısım ise Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası olarak belirlendi.

 

İBRAHİM PEHLİVAN BATI YAKASI

Daha öncesinde Darıca ve Gebze olmak üzere önemli görevlen alan son olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter görevi bulunan İbrahim Pehlivan’ın Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası koordinatörü olarak göreve başlaması bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Batı, Yakası, Koordinatörü, İbrahim, Pehlivan,
Yorumlar
Haber Yazılımı