reklam
reklam
Haber
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:52
 
Mehmet Ellibeş Danışma Toplantılarına Başladı
Gölcük’ün 103. genişletilmiş ilçe danışma meclisinde konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Daha yürüyeceğiz. Milli ve manevi değerlerimiz için durmadan çalışacağız. Her daim Gölcük Türkiye Ve Kocaeli’ye örnek olmuştur” dedi.
GÜNDEM Haberi
Mehmet Ellibeş Danışma Toplantılarına Başladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli İl Başkanlığına Mehmet Ellibeş geldikten sonra ilk danışma toplantıları Gölcük ilçesi ile başladı. Bu akşam yoğun katılımla gerçekleştirilen Gölcük’ün 103. genişletilmiş ilçe danışma meclisinde konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Daha yürüyeceğiz. Milli ve manevi değerlerimiz için durmadan çalışacağız. Her daim Gölcük Türkiye Ve Kocaeli’ye örnek olmuştur” dedi.

TEŞKİLATTAN SÖZ ALDI

Bugün başka bir kimlik ile karşınızdayım. AK Parti’nin Kocaeli il Başkanı olarak karşınızdayım. Benim için büyük bir onur. Biz bugüne kadar partimizin kurulduğu ilk günden itibaren en güçlü desteği Gölcük’ten verme isteği içerisinde olduk. Her daim Cumhur Başkanımıza dik dur eğilme Gölcük seninle dedik. Demekle kalmadık sandığa yansıttık. Ali Yıldırım sezer kardeşimizi Gölcük Belediye Başkanı olarak seçtik. Bu bir son değil. Belediye Başkanımız teşkilatımızı ve gölcük halkı bir uyum içerisinde oldu. Bugünden sonra da bu birlik ve beraberliği yansıtmaya devam edeceğiz. Enerjimizi gücümüzü sizden alıyoruz. Sizlerle bugün birlikte olmanın heyecanını yaşıyorum. İl Başkanlığım sürecinde de en güçlü. Desteği gölcükten alacağıma olan inancım tamdır. Birlik ve beraberlik içinde ülkemizin refahı adına 2023 seçimleri adına çalışma sözünü vermenizi istiyorum. Sizleri bir kez daha selamlayıp Allah’a emanet ediyorum.” İfadelerini kullandı. Programın geri kalan kısmı basına kapalı olarak gerçekleşti.

YOĞUN KATILIM VARDI

AK Parti Gölcük genişletilmiş ilçe Meclis toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, İl Kadın KollarıBaşkanı Serpil Yılmaz, il yönetimi, İlçe Yönetimi, Gölcük mahalle başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Ellibeş, Danışma, Toplantılarına, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı