ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 09:52
 
Cumhur İttifakı'ndan Ortak Mesaj
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve İl Yöneticileri 24 Mayıs’ta AK Parti İl Başkanlığı'na atanan Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.
GÜNDEM Haberi
Cumhur İttifakı'ndan Ortak Mesaj

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumhur İttifakı'nın ortağı olarak Kocaeli’de tecrübeli, yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür alan ve bugün il başkanı olarak atanan Mehmet Ellibeş ve ekibine başarılar diliyoruz. İnanıyorum ki Ellibeş ve ekibi Türkiye’de Cumhur İttifakı'nın en iyi örneğini oluşturacak çalışmalara imza atacaktır. Mehmet Ellibeş’in tecrübesi Aydın Ünlü ve ekibinin 7 yıllık tecrübesi çalışmalar açısından önemlidir. Elbette sıkıntılar olacaktır. Ama iki tecrübeli il başkanının oturup konuşamayacağı şey yoktur. Mehmet Ellibeş ve ekibinin yanındayız” dedi.

"SİNERJİDEN KUVVET DOĞAR"

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Türkiye’yi tüm sınırları ve gönül coğrafyası ile saran Cumhur İttifakı’nın Kocaeli’deki en üst seviyedeki yöneticileriyiz. Biz de Aydın başkanın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduk. Bu birlikteliğimiz Kocaeli ve ülkemiz için güzel sonuçlar doğuracaktır. Yıllardır Aydın Bey ve çalışma arkadaşlarını tanıyorum. Bu coğrafyada birlikte yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Nöbetimiz devam ediyor. Dün belediye başkanı olarak bu nöbeti tutuyoruz, bugün ise il başkanı olarak devam ediyoruz. 2023 hedeflerine doğru ilerlerken uyumlu çalışmalarımızı sürdüreceğimize inanıyorum. Bu enerji ve sinerjiden kuvvet doğar” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhur, İttifakı'ndan, Ortak, Mesaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı