reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
29 Haziran 2019 - Cumartesi 12:20
 
Teşkilata Moral Konuşması!
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, bugün ilçe ve birim başkanları ile buluştu. Ellibeş, “Bizim ümitsizliğe düşmeyeceğiz, biz umutsuzluğa düşmeyeceğiz, üzülmeyeceğiz, küsmeyeceğiz, darılmayacağız. Biz yıllarca kendi aramızda nifak sokmadık sokmayacağız. Onlar bunları gördükçe avuçlarını yalayacak” dedi.
SİYASET Haberi
Teşkilata Moral Konuşması!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş bugün AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı tarafından hazırlanan ilçe ve birim başkanları ile Antikkapı Restoran’da bir araya geldi.Gündeme dair önemli açıklamalar yapan Ellibeş teşkilat mensuplarına moral konuşması yaptı. Ellibeş'in en dikkat açıklaması ise Sizden ricam sahada bir eksiklik gördüğünüz zaman söyleyin yeri geldi mi kral çıplak diyeceksiz, kral çıplak diyeceğiz. Sizin yaptığınız bu çalışmalar ile genel merkeze raporlar sunacağız" oldu. 

"BU DAVA BAYRAK DAVASI"

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş,“Teşkilat mensuplarımız davetimize icabet ederek geldiğiniz için teşekkürler. İşte aile dediğimiz ve üzerinde çok durduğumuz aile bu aile. Hepimizin bir davası var ve bu dava bayrak davası ve vatan davası. Dünden bugüne liderimiz tarafından kurulan partimizin ve bugüne kadar burada görev almış herkesten Allah razı olsun. Biz bugüne kadar geldiğimiz bu teşkilatta daha da çalışımlayız bizde bu güç var ve biz her seçimde olduğu gibi gereken özveriyi göstermişiz. Kocaeli Türkiye’ye oranla daha fazla oy almıştır. Ben burada il başkanı olarak bulunuyorum. Biz tam her şey bitti dediğimiz noktada Cumhurbaşkanımızın talimatı ile İl Başkanı olarak görev tebliğ edildi. O geç bir aylık bir süre zarfında icramızı kurduk. 2023 hedeflerimize doğru yürüyoruz” dedi.

“AK PARTİ HALKIN PARTİSİDİR”

Ellibeş,“Tabii ki bu zor oluyor, kolay da olmayacak. Liderimizin önceliğinde daha da devam edeceğiz. Biz yapmak için çalışırken, ülkeyi bölmeyi çalışanlarda duruyor. Her seferinde farklı senaryolar kurmaya çalıştılar. Bundan sonra ki süre belki zor olacak ama biz büyük bir aileyiz. Her seferinde tüm teşkilatımızın programlarına katılmaya gayret gösterdik. Bizim teşkilatımız dimdik ayakta. Ben bunu gönlünüzü almak için söylemiyorum ama gerçekten teşkilatımız dimdik ayakta. Yaz sezonuna girdik evet seçim yok ama her yeri geziyoruz. Bizim gönül belediyeciliği yaptığımızı biliyorlar. Halkımız bunun farkında ve onların başımızın üstünde yeri var. Bu ülkeyi bur duruma getiren bu parti ve bu parti halkın takımı. Yıllarca ülkemiz üzerinde türlü senaryolar yaptılar. Bunun en büyük örneği terör örgütü bunlarla yıllarca savaştık. Bir diğer örneği ekonomik savaşlar. Ülkemiz bunlara gereken cevabı veriyor” ifadelerini kullandı.

“KÜSMEYECEĞİZ DARILMAYACAĞIZ”

Ellibeş, “Bizim yes’e düşmeyeceğiz, biz umutsuzluğa düşmeyeceğiz, üzülmeyeceğiz, küsmeyeceğiz, darılmayacağız. Biz yıllarca kendi aramızda nifak sokmadık sokmayacağız. Onlar bunları gördükçe avuçlarını yalayacak. Sıkıntılar var mı var, eziyet var mı var. Sıkıntı olmadan da olmaz zaten. Ben her seferinde birlik ve beraberlik mesajı veriyorum. 2023 hedeflerine doğru giderken bizim yanımızda olacak olanlar sizlersiniz. İlçelerinizde çok çalışacaksınız, bun ülkenin bize AK Parti’ye ihtiyacı var, Erdoğan’a ihtiyacı var. Benim sizden isteğim tüm hemşerilerinizle buluşun onlarla bir araya gelin. Sizin hazırladığınız raporları ben görmek istiyorum. Bu mutluluğu ben yaşamak istiyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teşkilata, Moral, Konuşması!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı