reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
28 Haziran 2019 - Cuma 18:46
 
Kemal Reis Firkateyni İzmit’te Ücretsiz Ziyaret Edilecek
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kapsamında TCG Kemal Reis Firkateyni, 1 Temmuz Pazartesi günü İzmit Tren Garı açıklarında vatandaşların ziyaretine ücretsiz olarak açılacak
GÜNDEM Haberi
Kemal Reis Firkateyni İzmit’te Ücretsiz Ziyaret Edilecek

Deniz Eğitim ve Öğretim Garnizon Komutanlığı, 1 Temmuz Pazartesi günü Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda TCG Kemal Reis Firkateynini ücretsiz olarak halkın ziyaretine açıyor. TCG Kemal Reis Firkateyni, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri kapsamında İzmit Tren Garı (Gayret Gemi Müzesi) yanındaki limanının açıklarında demirleyecek. Her yaştan tüm vatandaşların ziyaret edebileceği Kemal Reis Firkateyni, gün boyunca misafirlerini ücretsiz olarak ağırlayacak.

 

FİRKATEYN İZMİT TREN GARI AÇIKLARINDA DEMİRLEYECEK

 

1 Temmuz 1926 yılında yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu ile milli bayram ilan edilen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, her yıl ülke genelinde çeşitli etkinlikler kutlanıyor. Kocaeli’nde bulunan Deniz Eğitim ve Öğretim Garnizon Komutanlığı’da vatandaşların Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda, TCG Kemal Reis Firkateynini görebilmesi için İzmit Tren Garı yanındaki limanda demirleyecek. Vatandaşlar 1 Temmuz Pazartesi Günü Firkateyni, 10.00 – 12.00 ve 14.00 – 17.00 saatleri arasında ücretsiz bir şekilde ziyaret edebilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kemal, Reis, Firkateyni, İzmit’te, Ücretsiz, Ziyaret, Edilecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı