reklam
reklam
Haber
28 Haziran 2019 - Cuma 11:26
 
Şevki Yılmaz: Sandık EYT Dedi
Ak Parti siyasetinin saygı duyulan isimlerinden Eski Refah Partisi Milletvekili Şevki Yılmaz, Emeklilikte Yaşa Takılanlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz, " Bu kardeşlerimiz sağlık sigortasından yararlanmıyor. Bunları oturup konuşacağız. Biz Gezi Parkı eylemcileri çağırdık, külliyede onlarla konuştuk. Onlar ağaç için yürümüşlerdi. Gençleri devlete karşı kışkırtmışlar ama o gün onlarla oturup konuşmamız bile devleti rahatlattı” dedi.
SİYASET Haberi
Şevki Yılmaz: Sandık EYT Dedi

AK Parti’nin siyasetinin saygı duyulan isimlerinden Eski Refah Partisi Milletvekili Şevki Yılmaz, " Emeklilikte Yaşa Takılanlar muhatap kabul edilmeli. Temsilcileri masaya getirilmeli, kesip atılmamalı. Sandığın verdiği mesaj bu” dedi.

 

GEZİ PARKI EYLEMCİLERİ İLE OTURDUK 

Eski Refah PartisiMilletvekili Şevki Yılmaz,  "Emeklilikte Yaşa Takılanlar muhatap kabul edilmeli. Temsilcileri masaya getirilmeli, kesip atılmamalı. Sandığın verdiği mesaj bu. 6 milyon hadi abarttılar ama İstanbul’da en az 1 milyon EYT’li var. Neden bu kardeşlerimizi küstürüyoruz. Bu kardeşlerimizin anlattığı ile reisimize anlatılan farklı olduğunu bildiğim için söylüyorum. Reisimize anlatılan ile bu kardeşlerimizin anlattığı ters. Merhametli Tayip kardeşim bunları bir dinlese vay be bizde hata etmişiz diyecektir. Bunlar emeklilik yaşını düşürün demiyor. Türkiye’yi seven bunu yapar mı? EYT’ye yanlış yaptırmamak lazım. Bu kardeşlerimiz sağlık sigortasından yararlanmıyor. Bunları oturup konuşacağız. Biz Gezi Parkı eylemcileri çağırdık, külliyede onlarla konuştuk. Onlar ağaç için yürümüşlerdi.  Gençleri devlete karşı kışkırtmışlar ama o gün onlarla oturup konuşmamız bile devleti rahatlattı” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şevki, Yılmaz:, Sandık, EYT, Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı