reklam
reklam
Haber
14 Haziran 2019 - Cuma 11:20
 
Kocaelispor'da Kongre Günü
Kocaelispor’un olağanüstü genel kurulu çoğunluk aranmaksızın bugün yapılacak. Kongrede Volkan Özön, Hüseyin Üzülmez lehine adaylıktan çekildi.
SPOR Haberi
Kocaelispor'da Kongre Günü

Kongre kararının alınmasından sonra mevcut yönetimden istifa eden Volkan Özön adaylığını açıklamıştı. Yeniden aday olması beklenen mevcut Başkan Bahri Yavuz ise sürpriz bir şekilde aday olmayacağını basın açıklamasıyla duyurmuştu. Bu gelişmeler üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın da desteğiyle Kartepe Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ismi ön plana çıktı.

 

Adaylığa oldukça sıcak bakan Hüseyin Üzülmez, başka bir adayın çıkmaması halinde başkanlığa aday olacağını belirtti. Dün Volkan Özön’le Hüseyin Üzülmez bir araya geldi. Yapılan görüşmede Volkan Özön adaylıktan çekildiğini belirtirken, Hüseyin Üzülmez’in tek aday olarak seçime gireceği netlik kazandı. Dolphin AVM Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda yapılacak Mali ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul, saat 18.00’de başlayacak. Genel Kurul’da aidatlarını ödeyen 533 üye oy kullanma hakkına sahip.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaelispor'da, Kongre, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı