reklam
reklam
reklam
Haber
07 Haziran 2019 - Cuma 17:15
 
AK Parti Teşkilatı Hafta Başına Tamam
AK Parti’de İl eski Başkanı Abdullah Eryarsoy’un ardından il başkanı olan Mehmet Ellibeş, il yöneticilerini belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ellibeş, yeni yönetim kadrosunun hafta başında belirleneceğini ifade etti
SİYASET Haberi
AK Parti Teşkilatı Hafta Başına Tamam

SÜREÇ DEVAM EDİYOR

Gölcük Belediyesi eski Başkanı Mehmet Ellibeş’in AK Parti İl Başkanı olarak atanmasının ardından yeni yönetim kadrosunu ne zaman oluşturacağı merakla bekleniyordu. Yeni yönetimi ile ilgili havuzda toplanan isimlerin değerlendirilme süreci devam ediyor. Değerlendirme sürecinin hata sonuna kadar biteceğini belirten AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yeni yönetim kadrosunun hata başında belirleneceğini ifade eti.

 

BÜYÜK ÖLÇÜDE BELİRLENDİ

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, göreve geldiği günden itibaren birkaç defa ilçe başkanları ile toplantı düzenledi. Bunun dışında ilçe başkanlarıyla da sık sık diyalog halinde olarak il yönetimi belirleme çalışmalarını sürdüren Ellibeş, listeye büyük ölçüde şeklini verdi. İl Teşkilatı’nın yeni yönetimi ile ilgili alınan önerilerin değerlendirme süreci hata sonuna kadar bitecek ve yeni yönetim önümüzdeki hata başı açıklanacak.

 

HAFTA BAŞINA BELLİ OLUR

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ellibeş, yönetimin hata başına kadar belirleneceğini ifade ederek,“Yeni yönetim için çalışmalarımız devam ediyor, araya bayram tatili girdi. Tatilimizi ve bayramı geride bırakarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genel Merkez ile istişare halinde bir yönetim belirliyoruz. Yeni kadroda kadın kotası olacak. Yönetim hata sonu veya en geç hata başı belli olacak” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Teşkilatı, Hafta, Başına, Tamam,
Yorumlar
Haber Yazılımı