reklam
reklam
reklam
Haber
07 Mayıs 2019 - Salı 12:40
 
Çayhane'de Ramazan Sohbetleri
Derince Belediyesi’nin Kent Meydanı’nda düzenlediği ve Ramazan ayı boyunca devam edecek olan çayhane etkinlikleri, ilçe halkını bir araya getiriyor
YAŞAM Haberi
Çayhane'de Ramazan Sohbetleri

Kent Meydanı’nda Buluşuyorlar

On bir ayın sultanı Ramazan ayının gelişi ile birlikte Derince Kent Meydanı’nda kurulan çayhane ilçe halkının ortak buluşma noktası oldu. Derince Belediyesi’nin Ramazan ayı süresince her gün iftardan sonra kuracağı çayhaneye vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Okunan akşam ezanının ardından iftarlarını açan Derinceliler, sonrasında Kent Meydanı’na gelerek burada Derince Belediyesi tarafından ücretsiz olarak ikram edilen çaylarını yudumlayıp, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet ediyor.

 

Başkan Aygün Yalnız Bırakmadı

Derince Kent Meydanı’nda gerçekleşen çayhane etkinliklerine katılan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de vatandaşları yalnız bırakmıyor. Teravih namazının ardından Kent Meydanı’na gelen Başkan Aygün, burada çaylarını yudumlayan Derincelilerle tek tek selamlaştı. Ramazan ayının başta Derinceliler olmak üzere ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Aygün, çayhane etkinliklerinin Ramazan ayının son gününe kadar devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayhane'de, Ramazan, Sohbetleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı