reklam
reklam
reklam
Haber
13 Nisan 2019 - Cumartesi 13:00
 
İSU Artık Yeni Yerinde
İSU Genel Müdürlüğü abonelerine dahi iyi hizmet sunabilmek adına; yetersiz kalan mevcut genel müdürlük ve idari binaların yanında yeni bir bina inşa etti. İSU Genel Müdürlüğü yaptığı yeni genel müdürlük binasına taşındı.
GÜNDEM Haberi
İSU Artık Yeni Yerinde

2017 yılında inşaatına başlanan İSU Genel Müdürlüğü binası tamamlandı. 4 bin 500 metrekare alan üzerinde 5 katlı olarak yapılan yeni genel müdürlük binası, 8 bin metrekare kapalı alana sahip. İSU Genel Müdürlüğü Hizmet binası ile birlikte; içinde restoran, kreş, kütüphane, fitness salonu ve kafeterya bulanan sosyal donatı binası da yapıldı. Yaklaşık 80 milyon TL’ye mal edilen İSU Genel Müdürlük Hizmet binası, lüks yapısıyla görenleri hayrete düşürecek şekilde tasarlandı. 

Bilindiği gibi İSU Genel Müdürlüğü, 2006 yılından bu yana eski SEKA Genel Müdürlük binasında hizmet veriyordu. Tamamlanan yeni hizmet binasına; Büyükşehir Belediye Başkanlık odası, Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcılarının yanı sıra bazı Daire Başkanlarının makam odaları, toplantı salonları ile SCADA Merkezi taşındı. 

İSU Genel Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası açıldı. Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcıları ve diğer üst düzey yöneticiler yeni binaya taşındı

İSU Genel Müdürlüğü’nun giriş kapısı yeniden düzenlendi. Yeni danışma merkezi yapıldı ve giriş kapısı ve binaların çevreleri güvenlik kameralarıyla 24 saat gözetleniyor

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSU, Artık, Yeni, Yerinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı