reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Nisan 2019 - Cuma 13:10
 
Cengiz Sarıbay Gazetecileri Kahvaltıda Ağırladı
Seçim sonrası gazetecileri ağırlayarak teşekkür eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Seçim yarışı var ama adil değil. Karşınızda bir dev var. Cumhurbaşkanı var, AK Parti genel başkanı var, belediyeler var” dedi.
SİYASET Haberi
Cengiz Sarıbay Gazetecileri Kahvaltıda Ağırladı

CHP İl başkanı Cengiz Sarıbay 31 Mart Yerel Seçiminin sürecini takip eden gazetecilere teşekkür kahvaltısı verdi.Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği  Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen kahvaltı programına Sarıbay’ın yanısıra CHP Milletvekili Haydar Akar, il yöneticileri ve kentimizde faaliyet gösteren basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Belediye Başkanı seçilen Fatma Kaplan Hürriyet’in hala mazbatasını alamaması durumunun normal bir yargı süreci olup olmadığı sorusuna, “ Yargıyı baskı altına almak suretiyle hareket ediyorlar. Ama bunların hepsi geçecek bunlar doğru değil” diye yanıt verdi.

Kartepe’de ilçe örgütü ve belediye başkan adayı Cumhur Karakadılar ile yaşanan tartışma sonrasının İlçe Başkanı Şeref Kırmızı tarafından ihraç talebiyle bir rapor gelip gelmediği sorusuna yanıt veren Sarıbay, “Kartepe ile ilgili bir tutanak geldi. Onu biz soruşturuyoruz. Kesin ihraç mıdır yada başka bir şey mi bakacağız. İhraçlık bir durum olduğunu ben sanmıyorum” dedi.

Kocaeli Millet Vekili Haydar  Akar ise “Basın mensuplarıyla seçim süresince birlikte 3-4 ay çalıştık. Son 5 senede 7. kez seçim yaptık. Siz olmasanız insanlara ulaşma şansımız çok olmaz. Emeğiniz çok fazla, hepinize çok teşekkür ediyorum. Her zaman problem olabilir, önemli olan bunu kangrene dönüştürmemek, sorunları bir an önce çözmektir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cengiz, Sarıbay, Gazetecileri, Kahvaltıda, Ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı