reklam
reklam
Haber
15 Mart 2019 - Cuma 16:40
 
Millet İttifakı Kocaeli TV'ye Konuştu
CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in proje tanıtım toplantısının ardından Kocaeli TV mikrofonlarına konuştu.
SİYASET Haberi
Millet İttifakı Kocaeli TV'ye Konuştu

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız,  İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in proje tanıtım toplantısının ardından Kocaeli TV mikrofonlarına konuştu.

İlk olarak konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar “ Cumhuriyet Halk Partisi yerel yönetimlerde gücünü ispat etmiş tüm Türkiye’de CHP’li belediyelerin ne işler yaptığı biliniyor, 15 gün sonra İzmit’i Türkiye’nin marka  kenti yapmaya geliyoruz ifadelerini kullandı.

Daha sonra konuşan CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “ İzmit, Karamürsel,Derince ve  Gölcük başta olmak üzere birçok ilçede iddalıyız bazı ilçelerde 5 – 9 puan öndeyiz inşallah Millet İttifak’ı başarılı olacaktır “ dedi.

Son olarak açıklamalarda bulunan İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Kardeşlik içerisinde bir seçim olması lazım, kazanmak için ayak oyunu yapmak benim literatürümde yok ben seçimin ardından Ak Partililerle ‘de MHPlilerle de Saadetlilerle de Chplilerle de bu sokaklarda kolkola yürüyeceğim'' diyerek sözlerini sonlandırdı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Millet, İttifakı, Kocaeli, TV'ye, Konuştu,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı