reklam
reklam
Haber
27 Şubat 2019 - Çarşamba 11:35
 
Uslu: SP'nin Oy Patlamasına Kocaeli'de Şahit Olacağız
Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Sedat Uslu Kocaeli TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. Seçim çalışmaları ile ilgili soruları yanıtlayan Uslu, yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin her noktada oy patlaması yapacağını söyledi.
SİYASET Haberi
Uslu: SP'nin Oy Patlamasına Kocaeli'de Şahit Olacağız

Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Sedat Uslu Kocaeli Tv mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. Seçim çalışmaları ile ilgili soruları yanıtlayan Uslu, yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin her noktada oy patlaması yapacağını söyledi.

Yerel yönetimlerde Park bahçe kaldırım yol yapabilirsiniz diyerek Uslu, şehirleri imar ederken nesilleri inşa etmeyi de ihmal etmemeliyiz  dedi.

Saadet adaylarına gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getiren Uslu, vatandaşların bekledikleri adaya ulaştıklarını söyleyeceklerini vurguladı.

Uslu, vatandaşlarımız eğer iradelerini sandıklara yansıtırlarsa bu ülkenin geleceğini Kocaeli’den başlatabiliriz yeter ki buna inancımız olsun dedi.

Uslu, “ Bütün belediyelerde iddalıyız hatta bu seçimlerin sonucunda Ankarayı’da tedirgin edecek adımıza olumlu sonuçlar alacağımıza inanıyorum. 31 Mart’ta Saadet Partisi oy patlaması yapacaktır “ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uslu:, SP'nin, Oy, Patlamasına, Kocaeli'de, Şahit, Olacağız,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı