reklam
reklam
reklam
Haber
23 Ocak 2019 - Çarşamba 12:00
 
AK Parti Aday Tanıtımına Darıca'dan Başladı
Ak Parti Darıca Teşkilatı Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.Yoğun katılımın sağlandığı programda konuşan belediye başkan adayı Muzaffer Bıyık " Darıca Cumhur ittifakının en güzel meyvelerini vereceği ilçe olacak şeklinde konuştu.
SİYASET Haberi
AK Parti Aday Tanıtımına Darıca'dan Başladı

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde Ak Parti Darıca Teşkilatı  Belediye  Başkan Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi. 

AK KADROLARA TESLİM EDECEĞİZ

Aday tanıtım toplantısında ilk olarak konuşan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, “AK Parti bu güne kadar bütün davalardan alnının akıyla çıktı. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde de aynı ruh, heyecan ve arzuyla çalışacağız. Önümüzdeki seçimleri de Cumhur İttifakımız ile birlikte başarıyla atlatacağız. AK kadrolarını yönettiği Darıca’yı inşallah yine AK kadrolara teslim edeceğiz. Darıca AK Parti ile büyük bir ivme kazandı. Şükrü Karabacak başkanımız Darıca’da büyük hizmetlere, büyük çalışmalara imza attı. Karabacak’ın Darıca’ya önemli hizmetleri oldu. Ben kendisine hizmetlerinde dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti’de 9 yıldır ilçe başkanlığı yapan Muzaffer Başkanımız ise Karabacak başkanımızdan inşallah bayrağı devralacak” dedi.

GÖNÜL KIRGINLIĞIMIZ YOKTUR

Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay'dan sonra sözü alan  Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, " Ak Parti'nin ilk belediye başkanlarından biri olan, Cumhurbaşkanımızla siyaset yapma şansı bulan şahsım olarak, bu kutlu davada tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şimdi bir bayrak teslimi olacak 15 yılda Ak kadrolar çok önemli hizmetler yaptı. Bu 15 yılda girdiğimiz tüm seçimleri kazanarak başarıdan başarıya koştuk hamdolsun bununla gurur duyuyoruz. Biz Ak Partililere güvenenleri hiç yarı yolda bırakmadık. Bize soruyorlar gönül kırgınlığın var mı asla yok. Bize bu görevi veren cumhurbaskanımız Erdoğan'dır. Bizlere dinlen görevi arkadaşına devret diyen de cumhurbaşkanımızdır. Gönül kırgınlığımız yoktur. " ifadelerini kullandı. 

İTTİFAK GÜVEN OYLAMASIDIR

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker " Bugün 31 Mart'ta seçimi yapılacak olan Muzaffer Bıyık kardeşimizin toplantısındayız. Ben uzun yıllar boyunca mükemmel hizmetler yapan Şükrü Karabacak Başkanımıza teşekkür ediyorum. Cumhur Ittifakı'güven oylamasıdır ve başarılı olup olmadığının sonucunu bu seçimlerde göreceğiz. " dedi.

BAYRAĞI TESLİM EDECEĞİZ

Şeker'in ardından açıklamalarda bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu 31 Mart seçimlerine yönelik " Her yeni eskir, mutlaka taze bir kanın daha faydalı olacağına inanıyorum. 31 Mart akşamı Cumhurbaşkanımıza göreve hazırız diyeceğiz. 31 Mart'tan sonra görevimizi devredicez diyerek partililerden helallik istedi.

SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR

Programda konuşan Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy,  “ Aday tanıtım toplantımızın ilkini Darıca'da yaptığımız için ne kadar haklı olduğumuzu salonun heyecanından ve çoskusundan görüyoruz. Ben calışmalarından dolayı gece gündüz çalışan Başkan Karabacak’a teşekkür ediyorum. 31 martta 9 yıl ilçe başkanlığı yapmış Muzaffer Bıyık başkana yeni yolunda başarılar dilerim. Seçim sandıkta kazanılır sizler adayınızın yanında olacaksınız. 31 Mart akşamında Cumhur ittifakımızın adayları seçilecektir. “ şeklinde konuştu.

BAŞARI TEŞKİLATINDIR

Daha sonra kürsüye gelen Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık  “Bugün Büyükşehir adayımız Tahir Büyükakın ile bir aradaydık. Darıca’yla ilgili önemli plan ve projelerimiz var. Darıca’mızla alakalı şu anda seçim beyannamemizi hazırlıyoruz. Halkımızın karşısına onların hayatını kolaylaştıracak projelerle çıkacağız. Yapamayacağımız hiç bir işin sözünü verip günü kurtarma çabası içinde olmayacağız. Yıllardır omuz omuza çalıştık. Biz eğer belediye başkan adayı olmuşsak, bunun altında teşkilatlarımızın başarısı vardır. Seçimlerde bir başarı varsa, bu başarı teşkilatlarındır. Darıca Cumhur İttifakının en güçlü meyvesini verecek bir ilçemiz olacak inşallah.” dedi.

SEVDAMIZ KOCAELİ

Son olarak konuşan Tahir Büyükakın "AK Parti’nin millete gönlünü adamış olanların partisi, millete hizmet edenlerin partisi olduğunu söyleyen AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Aslolan millete hizmet etmektir. İbrahim Başkanımız 15 yıl boyunca öyle güzel çalıştı, belediyeciliğin kitabını öyle güzel yazdı ki karşımızda ana muhalefetin bir adayı yok. Önümüzdeki süreç için çok güzel projeler hazırladık. Projelerimizi şekillendirirken merkezine aldığımız ana fikir, çocuktan kadına, gençten yaşlıya ve engelliye kadar herkesi kapsamak oldu. Her şeyi kapsayan dört dörtlük bir belediyecilik yapmaya devam edeceğiz. Bundan sonra Muzaffer başkanımızla birlikte, hep birlikte Darıca’da yeni hedeflere diyorum. Sevdamız Kocaeli, daima ileri.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Aday, Tanıtımına, Darıca'dan, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı