reklam
reklam
Haber
12 Ocak 2019 - Cumartesi 19:23
 
İzmit'e Kadın Başkan Geliyor!
“Yol arkadaşım, yoldaşım” diyerek Azize Sibel Gönül’ün İzmit Belediye Başkan Adaylığını duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Aday demiyorum, başkan diyorum ona göre” dedi. Bu anlarda kaydedilenler programın belki de en dikkat çeken ifadeleriydi. İzmit iki buçuk ay içerisinde kadınların siyaset arenasına dönüşecek. Ve bu durumda seçimi iki isimden hangisi kazanırsa kazansın 1 Nisan 2019 itibari ile İzmit’i bir kadın başkan yönetecek.
SİYASET Haberi
İzmit'e Kadın Başkan Geliyor!

“Yol arkadaşım, yoldaşım” diyerek Azize Sibel Gönül’ün İzmit Belediye Başkan Adaylığını duyurdu.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Aday demiyorum, başkan diyorum ona göre” dedi. Bu anlarda kaydedilenler programın belki de en dikkat çeken ifadeleriydi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmit Yahya Kaptan’daki Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda partisin 12 ilçe belediye başkan adayını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Aday Tanıtım Toplantısı’nda İzmit’in adayını  Azize Sibel Gönül olarak açıkladı. AK Parti’nin Kurucu İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulunan Kocaeli eski Milletvekili Sibel Gönül resmen İzmit Belediye Başkan adayı oldu. CHP de İzmit'te aday olarak Fatma Kaplan Hürriyet'i göstermişti. İzmit iki buçuk ay içerisinde kadınların siyaset arenasına dönüşecek. Ve bu durumda seçimi iki isimden hangisi kazanırsa kazansın 1 Nisan 2019 itibari ile İzmit’i bir kadın başkan yönetecek.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmit'e, Kadın, Başkan, Geliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı