ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
19 Aralık 2018 - Çarşamba 15:27
 
Derdimiz Davamızı Bir Adım İleri Taşıyabilmektir
Adalet ve Kalkınma Partisi İzmit İlçe Başkan adayı Havzullah Yaydemir, süreç hakkında açıklamalarda bulundu. Yaydemir, "Derdimiz davamızı bir adım ileri taşıyabilmektir." dedi.
SİYASET Haberi
Derdimiz Davamızı Bir Adım İleri Taşıyabilmektir

AK Parti İzmit için ilçe başkan adayı olan Havzullah Yaydemir, temayül yoklamasının ardından süreç hakkında değerlendirmelerde bulundu. 2014 yerel seçim sürecinde Seçim İşleri Başkanı olan Havzullah Yaydemir, "Biz reisimiz Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davasının izinde yol yürüyoruz. Bu davada nerede, hangi makamda olduğumuzun önemi yok. Bizim için önemli olan bu yükü birazda olsa sırtımıza alabilmektir" ifadelerini kullandı.

 

İZMİT'TE YİNE ZAFER ELDE EDECEĞİZ

 

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'nin İzmit'te yine zaferle çıkacağını vurgulayan Havzullah Yaydemir, 52 mahalle 50 köyde canla başla Ak Parti için mücadele eden partililere teşekkür etti. Yaydemir, "2010'dan bu yana teşkilat içerisindeyim. Teşkilat adabı nedir çok iyi bilirim. Bizde son söz teşkilatın ve genel merkezindir. Verilecek her karara saygımız sonsuz. İlk gün ki gibi açıklanacak ismin yanında gece gündüz çalışacağız" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derdimiz, Davamızı, Bir, Adım, İleri, Taşıyabilmektir,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı