reklam
reklam
Haber
17 Aralık 2018 - Pazartesi 16:01
 
İzmit'te Mahalle Gezileri Devam Ediyor
İzmit’te 10 yıl önce başlatılan mahalle gezileri devam ediyor. Makamda değil, sokakta belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirilen mahalle inceleme gezisin sonuncusu Gültepe Fatih Mahallesi’nde yapıldı.
DİĞER Haberi
İzmit'te Mahalle Gezileri Devam Ediyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın adım atmadık sokak bırakmadığı inceleme gezisine mahalle muhtarı Metin Kılıç, Ak Parti İzmit İlçe yöneticileriyle belediyenin daire müdürleri katıldı. 

 

VATANDAŞLARIMIZ HİZMETLERDEN MEMNUN

 

Görev yaptıkları 10 yıl içinde hizmet gitmedik mahalle, sokak kalmadığını söyleyen Başkan Doğan “yaptığımız hizmetlerden vatandaşların memnun olduğunu görmek bir belediye başkanı için en büyük mutluluktur. Muhtarımız, mahalle temsilcimiz, yöneticilerimiz ve teknik ekibimizle birlikte Gültepe Fatih Mahallemizi de adım adım dolaştık. Her şey yolunda, ufak tefek tamirler kaldı onları da arkadaşlarımız yapıyor. Temizlik İşleri, Park Bahçeler, Fen İşleri Müdürlüğümüzün işleri en hızlı ve en güzel şekilde yapılıyor. Bu mahallemizde de eski, çarpık yerleşimin olduğu bir mahallemiz. Zamanla bölgede yeni yapılanmalar ve dönüşüm çalışmaları olması gerekiyor. Vadi İzmit projemiz bunlardan biri olup, mahallemize önemli değer katacaktır. Gelecekte belki de şehrimizin en gözde ve yerleşim yeri bu bölge olacaktır. Mahallemizin insanları bunu hakkediyor” şeklinde konuştu.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmit'te, Mahalle, Gezileri, Devam, Ediyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı