reklam
reklam
Haber
11 Aralık 2018 - Salı 12:44
 
İlk Günkü Aşkla Hizmetkâr Olmaya Devam
Başiskeleli vatandaşlara ücretsiz eğitim fırsatı sunan Başiskele Belediyesi, yeni bir kurs merkezini daha hizmete açtı.
GÜNDEM Haberi
İlk Günkü Aşkla Hizmetkâr Olmaya Devam

7 Yıldızlı Kent’te eğitime ve kadınlara büyük önem veren Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz,  hayat boyu öğrenme anlayışı ile ilçe genelinde kurs merkezleri açıyor.

Paşadağ Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşların istekleri doğrultusunda bayanlara yönelik kurs merkezi, Başkan Hüseyin Ayaz’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Başkan Ayaz, açılışta yaptığı konuşmada eğitimin hangi yaşta ve konuda olursa olsun kişiye faydası olacağına dikkati çekerek, "Öğrenmenin yaşı yok. Bugün alınan bir eğitim, gelecekte hiç beklenmedik bir anda kişiye fayda sağlayabilir.” dedi.

Kurs merkezlerine yeni bir halka daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Hüseyin Ayaz, “Sizin için yaptığımız her hizmet siz değerli komşularıma verdiğimiz aşkın, sevginin, saygının ve muhabbetin işaretidir. Biz ilk günkü aşkla sizlere hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, kurs merkezinin açılış kurdelesini kadın komşularıyla birlikte keserek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Dikiş nakış başta olmak üzere çeşitli eğitimlerin verileceği kurs merkezi, 160 m² alanda 2 katlı olarak inşa edildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlk, Günkü, Aşkla, Hizmetkâr, Olmaya, Devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı